Sprzęt medyczny

Kontakt

F.H.U. Cosmetix
Sylwia Ludwisiak

ul. 1 Maja 69/44
95-100 Zgierz
woj. łódzkie
Filia: ul. Gajdy 40
02-878 Warszawa
510 450 946
22 298 01 62
sklep@cosmetix.eu
4494172

Promocje

Polecamy

Sprawdź Nas

SZKOLENIA

Jest 13 produktów.

Naszym celem jest tworzenie i udział w realizacji wydarzeń naukowo-edukacyjnych z zakresu medycyny estetycznej spełniających rosnące oczekiwania środowiska lekarskiego, w zakresie nowoczesnego kształcenia z wykorzystaniem podczas zabiegów nici PDO. Doświadczenie oraz współpraca z wybitnymi ekspertami i producentami dają nam duże możliwości działania. 

Poszukujemy zatem takich form szkolenia, które dostarczą nie tylko aktualnej wiedzy czy ważnych, „gorących” tematów, ale przede wszystkim pomogą w codziennej praktyce zawodowej. Zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą szkoleń dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów.
 
Po zakończeniu każdego szkolenia, uczestnik otrzymuje zaświadczenie i certyfikat w języku polskim i angielskim, uprawniający do wykonywania zabiegów zgodnie z ukończonym kursem. Prowadząc nasze szkolenia największy nacisk kładziemy na przekazanie wszystkim rzeczywistych umiejętności praktycznych pozwalających na wykonywanie zabiegów  w sposób zawodowy i odpowiedzialny. Zależy nam na pokazaniu praktycznych problemów w zakresie omawianych zagadnień.
 
Szkolenia prowadzone są w małych grupach, co zapewnia lepszy kontakt z instruktorem. Mamy nadzieję, że Nasze warsztaty to przede wszystkim duża dawka praktycznej interdyscyplinarnej wiedzy. Wierzymy również, że czas spędzony z nami pozostawi Państwu miłe wspomnienia.